Ruszają rankingi najlepszych stron
Konkursy | 18.10.2013

Ruszają rankingi najlepszych stron

Od dzisiaj ruszamy z nowym, ciągłym i nieprzerwanym konkursem - Wojną Klubów, czyli rywalizacją o miano najlepszej strony piłkarskiej na Futboland.pl. Rywalizacja polega na prowadzeniu jak najlepszej i najbardziej aktywnej oraz aktualnej strony o swoim ulubionym klubie.

 

Jest to kolejny krok we wdrażaniu zapowiedzianej niedawno grywalizacji, czyli modułu aktywności na naszej platformie. Od teraz każda aktywność redaktorska, dokonana na user.futboland.pl, przekłada się na zdobywanie punktów rankingowych. Punkty otrzymują autorzy stron - administratorzy oraz ich redaktorzy - za różne aktywności w panelu administracyjnym strony, jak na przykład dodawanie newsów, wideo, sond, profili zawodników, terminarzy i innego typu materiałów na stronie. To nie wszystko! Za nietypowe czynności  przyznawane będą jeszcze tzw. osiągnięcia, czyli specjalne bonusowe punkty za szczególne aktywny udział w tworzeniu własnej strony. Osiągnięciem jest na przykład... zalogowanie się 50 razy do panelu administracyjnego. Łącznie przygotowaliśmy nagrody za kilkadziesiąt aktywności oraz blisko 150 nietypowych osiągnięć, które z pewnością nieraz Was zaskoczą podczas pracy redaktorskiej!

Przykład powiadomienia o zdobytym osiągnięciu w panelu administracyjnym.

 

Dzięki zdobywanym punktom, tworzone są od dzisiaj rankingi: tygodniowy, miesięczny oraz Hall of Fame, czyli najlepsze strony piłkarskie wszechczasów. Aktualnie w każdym z tych rankingów prezentujemy setkę najbardziej aktywnych serwisów w danym okresie czasu. Po skończeniu beta testów systemu i wyłapaniu wszelkich niedociągnięć (prosimy o Waszą pomoc w tym zakresie!) dla najlepszych stron i ich autorów przewidujemy atakcyjne nagrody - już wkrótce!

Ranking klubowy w Wojnie Klubów

 

Zapraszamy do korzystania i dzelenia się uwagami. Pamiętajcie, że jesteśmy tutaj dla Was.

Odpowiedzi - bądź pierwszy, skomentuj! Dodaj opinię

Najczęściej czytane na blogu