Tydzień 16. - lista zwycięzców
Konkursy | 21.04.2014

Tydzień 16. - lista zwycięzców

Jesteśmy bardzo zadowoleni z progresu, jakie notują wszystkie strony na Futboland.pl i jednocześnie mamy nadzieję, że na tym nie poprzestaniecie i z uporem maniaka będzie doskonalić swoje serwisy! Poniżej przedstawiamy zwycięzców z minionego tygodnia:

 

Ranking tygodnia 16. (14.04.2014 - 20.04.2014):

  1.  Real Madryt (http://realmadrytpl.futboland.pl/) - 1414 punktów
  2.  Rekord Bielsko-Biała (http://kkbieskieszatanybtsrekord1994.futboland.pl/) - 966 punktów
  3.  Arsenal Londyn (http://armatki.futboland.pl/) - 870 punktów
  4. FC Barcelona (http://cules.futboland.pl/) - 723 punkty
  5. TSG Kamieniec (http://tsgkamieniec2001.futboland.pl/) - 609 punktów
  6. Motor Lublin S.A. (http://motorlublinsa.futboland.pl/) - 551 punktów
  7. Real Madryt (http://realmadridcfpoland.futboland.pl/) - 457 punktów
  8. Arka Gdynia (http://arkagdynia.futboland.pl/) - 440 punktów
  9. FC Barcelona (http://blaugrana.futboland.pl/) - 284 punkty
  10. Puchar Gminny (http://puchargminy.futboland.pl/) - 279 punktów

Zwycięzca zgarnia nagrodę: czapka lub szalik z oferty iss-sport.pl w dowolnych barwach klubowych. W celu odebrania nagrody prosimy o wiadomość na adres konkurs@futboland.pl z adresu, na którym została założona strona.

 

Najlepsza strona 16. tygodnia 2014 roku: http://realmadrytpl.futboland.pl/.

 

Fanowska strona Realu Madryt pod adresem realmadrytpl.futboland.pl jest jedną z najlepszych i najszybciej rozwijających się na całej platformie Futboland.pl. Twórcy serwisu poza regularnymi newsami, bardzo starają się umilić czas odwiedzającym, często zmieniając szatę graficzną, która idealnie pasuje do układu menu. Dzięki specjalnym boxom, czytelnicy mają możliwość oddania głosu w sondzie, sprawdzenia kto jest kontuzjowany czy też prześledzenia tabeli ligowej i klasyfikacji najskuteczniejszych strzelców. Treści publikowane na realmadrytpl.futboland.pl dotyczą spraw bieżących, w tym m.in. urodzin widocznego na screenie wyżej Isco. Gratulacje, oby tak dalej!

 

Gratulujemy i zapraszamy do dalszej rywalizacji! Przypominamy, że rywalizujecie nie tylko o nagrody tygodnia, ale także o nagrodę miesiąca - w kwietniu jest to Piłka Adidas Brazuca.
 
Ważną informacją jest fakt, że nagrodę miesiąca można wygrać raz na cztery miesiące (jeżeli ktoś zajmie pierwsze miejscie np. dwa razy z rzędu, nagroda przechodzi na następną stronę w rankingu), a nagrodę tygodnia raz na cztery tygodnie (jeżeli w przyszłym tygodniu pierwsze miejsce zajmie strona LKS Bolmin, nagroda przechodzi na drugą stronę w klasyfikacji). Rankingi możecie śledzić w swoich panelach administracyjnych, a także na stronie głównej Futboland.pl.
 

Odpowiedzi - bądź pierwszy, skomentuj! Dodaj opinię

Najczęściej czytane na blogu