Tydzień 17. - lista zwycięzców
Konkursy | 28.04.2014

Tydzień 17. - lista zwycięzców

W większości europejskich lig rozgrywki ligowe dobiegają końca, ale nasz konkurs się nie kończy! Bardzo rzetelnie i systematycznie uzupełniacie swoje strony, czego efektem jest poniższy ranking. Prezentujemy więc klasyfikację zwycięzców z minionego tygodnia:

 

Ranking tygodnia 17. (21.04.2014 - 27.04.2014):

  1.  Manchester United (http://thereddevils.futboland.pl/) - 1673 punkty
  2.  FC Barcelona (http://cules.futboland.pl/) - 1191 punktów
  3.  Real Madryt (http://realmadridcfpoland.futboland.pl/) - 1130 punktów
  4. Real Madryt (http://realmadrytpl.futboland.pl/) - 983 punkty
  5. KN Orbita (http://da.futboland.pl/) - 951 punktów
  6. FC Barcelona (http://blaugrana.futboland.pl/) - 549 punktów
  7. Motor Lublin S.A. (http://motorlublinsa.futboland.pl/) - 358 punktów
  8. Dłubnia Trzyciąż/Jangrot (http://ulks-dlubnia.futboland.pl/) - 231 punktów
  9. Legia Warszawa (http://cwks.futboland.pl/) - 169 punktów
  10. Czarni Rudzienice (http://czarnirudzienice.futboland.pl/) - 158 punktów

Zwycięzca zgarnia nagrodę: czapka lub szalik z oferty iss-sport.pl w dowolnych barwach klubowych. W celu odebrania nagrody prosimy o wiadomość na adres konkurs@futboland.pl z adresu, na którym została założona strona.

 

Najlepsza strona 17. tygodnia 2014 roku: http://thereddevils.futboland.pl/

 

Fanowska strona Manchesteru United pod adresem thereddevils.futboland.pl jest tzw. 'świeżynką' na platformie Futboland.pl. Nie oznacza to jednak, że jej rozwój nie został zauważony - dzięki bardzo przejrzystemu interfejsowi i ciekawie dobranej szacie graficznej, efekt jest świetny, a w połączeniu z regularnym wypełnianiem treści, pierwsze miejsce w naszym tygodniowym rankingu nie może dziwić. Zdajemy sobie sprawę, że strona ta dopiero zaczyna się rozwijać, dlatego życzymy wytrwałości i powodzenia!

 

Gratulujemy i zapraszamy do dalszej rywalizacji! Przypominamy, że rywalizujecie nie tylko o nagrody tygodnia, ale także o nagrodę miesiąca - w kwietniu jest to Piłka Adidas Brazuca.
 
Ważną informacją jest fakt, że nagrodę miesiąca można wygrać raz na cztery miesiące (jeżeli ktoś zajmie pierwsze miejscie np. dwa razy z rzędu, nagroda przechodzi na następną stronę w rankingu), a nagrodę tygodnia raz na cztery tygodnie (jeżeli w przyszłym tygodniu pierwsze miejsce zajmie strona LKS Bolmin, nagroda przechodzi na drugą stronę w klasyfikacji). Rankingi możecie śledzić w swoich panelach administracyjnych, a także na stronie głównej Futboland.pl.
 

Odpowiedzi - bądź pierwszy, skomentuj! Dodaj opinię

Najczęściej czytane na blogu