Tydzień 18. - lista zwycięzców
Konkursy | 07.05.2014

Tydzień 18. - lista zwycięzców

Z małym opóźnieniem - za które serdecznie przepraszamy - prezentujemy podsumowanie najlepszej dziesiątki stron w poprzednim tygodniu. Rywalizacja nabiera rumieńców z każdym tygodniem!

 

Ranking tygodnia 18. (28.04.2014 - 04.05.2014):

  1.  Real Madryt (http://realmadridcfpoland.futboland.pl/) - 1492 punktów
  2.  FC Barcelona (http://cules.futboland.pl/) - 1103 punktów
  3.  Real Madryt (http://realmadrytpl.futboland.pl/) - 1049 punktów
  4. Legia Warszawa (http://cwks.futboland.pl/) - 533 punktów
  5. KS Lublinianka (http://kslublinianka2003.futboland.pl/) - 392 punktów
  6. MGHKS (http://mghks.futboland.pl/) - 307 punktów
  7. Dłubnia Trzyciąż/Jangrot (http://ulks-dlubnia.futboland.pl/) - 247 punktów
  8. KN Orbita (http://da.futboland.pl/) - 229 punktów
  9. TS Podbeskidzie (http://tspodbeskidzie.futboland.pl/) - 221 punktów
  10. Legion Tczew (http://legion.futboland.pl/) - 176 punktów

Zwycięzca zgarnia nagrodę: czapka lub szalik z oferty iss-sport.pl w dowolnych barwach klubowych. W celu odebrania nagrody prosimy o wiadomość na adres konkurs@futboland.pl z adresu, na którym została założona strona.

 

Najlepsza strona 18. tygodnia 2014 roku: http://realmadridcfpoland.futboland.pl

 

Stron o Realu Madryt na Futboland.pl jest kilka, a kilka już przestało działać. W przypadku serwisu prowadzonego przez Redakcję http://realmadridcfpoland.futboland.pl/ nie ma mowy o słomianym zapale, a wręcz przeciwnie - strona rozwija się z miesiąca na miesiąc. Na stronie jest aż ośmiu redaktorów, co pokazuje, że moduł redakcyjny Futboland.pl działa i warto z niego korzystać. W końcu prowadzenie stron piłkarskich niewiele różni się od samej piłki nożnej - kluczem do sukcesu jest zespół! Gratulujemy autorom strony i prosimy o kontakt mailowy ze wskazaniem nagrody.

 

Przypominamy, że rywalizujecie nie tylko o nagrody tygodnia, ale także o nagrodę miesiąca - w maju jest to także Piłka Adidas Brazuca.
 
Ważną informacją jest fakt, że nagrodę miesiąca można wygrać raz na cztery miesiące (jeżeli ktoś zajmie pierwsze miejscie np. dwa razy z rzędu, nagroda przechodzi na następną stronę w rankingu), a nagrodę tygodnia raz na cztery tygodnie (jeżeli w przyszłym tygodniu pierwsze miejsce zajmie strona realmadridcfpoland.futboland.pl, nagroda przechodzi na drugą stronę w klasyfikacji, itd.). Rankingi możecie śledzić w swoich panelach administracyjnych, a także na stronie głównej Futboland.pl.
 

Odpowiedzi - bądź pierwszy, skomentuj! Dodaj opinię

Najczęściej czytane na blogu