Ulepszony kontakt z Futboland.pl
Techniczne | 22.07.2014

Ulepszony kontakt z Futboland.pl

Zapewnie nieraz spotkaliście się z sytuacją, gdy podczas prowadzenia swojej strony mieliście problem z wykonaniem danej czynności lub znaleźliście jakiś błąd. W tym celu większość użytkowników używała działu 'Pomoc' na stronie głównej lub też mozolnie szukało naszego e-maila, aby nas o tym poinformować. Z myślą o was, stworzyliśmy zupełnie nowy, a co najważniejsze - wygodniejszy sposób kontaktowania się z twórcami Futboland.pl! Ogromną zaletą jest fakt, iż zgłoszenia będziecie mogli dokonać ze swoje panelu redaktora!

 

Jak to zrobić?

 

Nic prostszego. Wystarczy być zalogowanym na swoim koncie, w panelu wybrać zakładkę ZARZĄDZANIE STRONĄ, a następnie POMOC TECHNICZNA. Waszym oczom ukaże się następujący moduł:

 

 

Na pierwszym planie widoczna jest lista waszych zgłoszeń, a także inne zakładki. Zwrócone - czyli zgłoszenia, które zdecydowaliśmy się do Was zwrócić, Realizowane - czyli te wiadomości, które zostały przez nas przyjęte i są w trakcie naprawy bądź też sprawdzania, Zakończone - czyli te zgłoszenia, które ostatecznie zakończyliśmy, a także Odrzucone - czyli te, za które nawet się nie zabieraliśmy. Jednak najważniejszą częścią tego modułu jest przycisk , a wybieramy go w celu napisania nowej wiadomości do twórców Futboland.pl. Po jego wybraniu, otworzy nam się następujący panel:

 

 

Standardowo musimy uzupełnić podane pola, aby nasze zgłoszenie trafiło do twórców Futboland.pl. Najpierw wybieramy jedną z czterech KATEGORII problemu, w którego sprawie piszemy wiadomość. Następnie podajemy jej TYTUŁ, po czym szczegółowo opisujemy nasz przypadek. Gdy już wszystko opiszemy, finalna wersja wraz z odpowiedzią naszej ekipy może wygląać następująco:

 

 

Mamy nadzieję, że nowy sposób kontaktowania się z naszym zespołem przypadnie Wam do gustu i już nie będziecie mieć problemu z poinformowaniem nas o zaistniałym problemie!

Odpowiedzi - bądź pierwszy, skomentuj! Dodaj opinię

Najczęściej czytane na blogu