FutboLand.pl tworzone jest przez prawdziwych kibiców piłki nożnej, z doświadczeniem prowadzenia własnych stron piłkarskich. Dzięki temu możliwości konfiguracyjne Twojej strony są bardzo duże, cała platforma jest bardzo elastyczna - stwórz własną, wyjątkową stronę o swoim klubie, w dowolnych barwach i układzie! ZA DARMO!

Jako jedyna platforma w Polsce oferujemy Tobie możliwość emisji własnych reklam Google Adsense na Twojej stronie! Połowa wszystkich odsłon reklam należy do Ciebie - wystarczy, że podasz ID z serwisu Google Adsense i już możesz patrzeć, jak rosną Twoje zyski! Dlaczego pasja i hobby nie ma przynosić profitów?

Wszyscy Czytelnicy Twojej strony mogą rejestrować się za pomocą tradycyjnego formularza lub korzystając z integracji z Facebookiem - kilka kliknięć i zdobywasz nowych Użytkowników swojego serwisu! Otrzymujesz od nas gotowy, w pełni zintegrowany i bezpieczny system z największym portalem społecznościowym świata.

Prowadząc swój serwis na FutboLand.pl, masz możliwość wpięcia darmowych statystyk Google Analitycs! Zobaczysz dokładnie co najczęściej czytają Twoi Czytelnicy, ilu z nich wchodzi dziennie na stronę, a nawet ilu z nich jest na stronie TERAZ (tryb śledzenia na żywo). W pełni profesjonalny zestaw statystyk czeka na Ciebie!

Czytelnicy są solą każdego serwisu internetowego, dlatego udostępniamy Tobie szereg możliwości zapraszania Twoich znajomych na przygotowaną stronę. Pełna integracja z Facebookiem umożliwia wysłanie zaproszenia znajomym za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Wystarczy stworzyć stronę i pokazać ją Twoim znajomym!